Apie mus

APIE MANE

Esu dviejų vaikučių mama, kuriai labai svarbus vaikiškų rūbelių, avalynės kainos ir kokybės santykis. Deja ne vieną kartą esu turėjusi tokios patirties, kad įpusėjus sezonui, vėl reikėdavo ieškoti vaikui naujų batų, tai užtrauktukas sugesdavo, tai batų padas atsiklijuodavo ir t.t.

 Atradusi šiuos kokybiškus vengrų firmos batukus esu rami, kad mano vaikai juos avės visą sezoną ir kad sezonui įpusėjus, nereikės pirkti naujų batų. 

Drąsiai rašykite info@zuikutis.lt, skambinkite +370 67963327 telefonu, jei kyla neaiškumų kokį dydį rinktis, kaip išmatuoti pėdą, kaip atrodo batukų vidus ir pan. :). Pagalbėsiu kuo galėsiu! :) 

O aš Jums linkiu malonių apsipirkimų ir pas mus užsukti dar ne vieną kartą !!! :)

PRODUKCIJA

Zuikutis.lt yra vaikiškų drabužių ir avalynės i n t e r n e t i n ė parduotuvė vaikams iki 14 metų.

Prekiaujame D.D.Step ir Ponte 20 vengriška avalyne vaikams. Šių firmų avalynė tai - ortopedinius reikalavimus atitinkantys natūralios odos batukai. Komfortabilūs įtvarai (batuko paaukštinimai) sumažina vaiko kojyčių nuovargį, leidžia taisyklingai jas laikyti ir lengvai judėti. 
Ortopediniai D.D.Step batai vaikams pripažinti visoje Europoje. 

Pas mus rasite Flamingo firmos rūbų vaikams. Šios prekės ženklo rūbeliai yra aukštos kokybės ir atitinkas ES standartus.

Taip pat galime Jums pasiūlyti ypač aukštos kokybės Suomių technologijos Valianly kombinezonus, kurie yra lengvi ir atsparūs iki  -30 C šalčio. Vyriškos striukės yra testuotos Alpių kalnuose. Šie kombinezonai puikiausiai tiks tiek ramiems pasivaikčiojimams lauke, tiek mėgstantiems aktyvias žiemos sporto šakas.

 Mes garantuojame ne tik platų kokybiškos avalynės asortimentą, bet ir patrauklias kainas. Mūsų pagrindinis tikslas yra kokybiška prekė parduotuvėje ir patenkintas klientas. Kiekvienas klientas mums yra svarbus.

Mes Jums siūlome:

  • Ypač kokybiškas prekes;
  • Puikų ir greitą aptarnavimą;
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją

Naujienas apie mus galite sekti facebook puslapyje

 https://www.facebook.com/zuikutis.vaikams/

 

Rašyti
Skambinti